top of page

Спонсор по програмі U4U та робота в США

 

Маємо спонсорів роботодавців у США для подачи заявки по програмі U4U

🔥ЗНИЖКА на оформлення по програмі U4U - 50%🔥

 

В ціну входить: 
✔️Надання спонсора 
✔️Оформлення документів спонсора 
✔️Подача документів на розгляд 
✔️Консультації та супровід в США 
✔️Вакансія та допомога з пошуком житла в США
 

Спонсорство в США  по програмі «U4U» – це програма, яка дозволяє українцям та їхнім родичам жити та працювати в США до 2-х років. 

Що таке "спонсорство" по програмі U4U? 

У межах програми «Об'єднання для України» уряд США дозволяє українцям прибути в Сполучені Штати на тимчасовій основі терміном до двох років, за підтримки спонсора в США. Також можлива подальша легалізація, після двох років перебування на території країни, за умови відсутності порушень законодавства.
 

Наша компанія допомагає із пошуком спонсора у Сполучених Штатах Америки. Спонсор підпише форму під назвою І-134A та підготує усі необхідні документи, що дозволить Вам в'їхати до США.

Наші представники в Сполучених Штатах Америки допоможуть Вам знайти роботу та житло. 

Який термін оформлення візи по U4U? 

Вся процедура займає від 2-х місяців. Цей час займає на узгодження Кандидата з роботодавцем, проходження співбесіди, підготовку і подачу спонсорської форми I-134A та отримання Travel Authorization.

Основний чинник, що впливає на час оформлення - рівень англійської мови та кваліфікація Кандидата. Тому що ми оформлюємо через спонсорів роботодавців, відповідно, чим краще англійська мова та більш кваліфікований Кандидат - тим швидше погодження зі спонсором роботодавцем!

Як відбувається процедура ⬇️

1️⃣ Перший етап – оцінка Вашої відповідності до вимог програми "Uniting for Ukraine" .

На даному етапі ми оцінюємо ваше право на участь в програмі. Для цього Ви заповнюєте анкету з інформацією про свою кваліфікацію та навички, досвід роботи, рівень володіння англійською мовою. Якщо відповідність вимогам буде підтверджена, то ми укладаємо договір та починаємо.

 

2️⃣ Другий етап - укладання договору та початок процедури.

Після оцінки відповідності укладається договір з нашою компанією, вносить передплата за послуги та починаємо процедуру оформлення. 

3️⃣ Третій етап - пошук спонсора.

Спонсором може виступати фізична або юридична особа в США, яка подасть всі необхідні документи для отримання дозволу на в'їзд до США (Travel Authorization).

Після узгодження основних умов та побажань починаємо підбір спонсора.

Наразі ми вже маємо активних спонсорів роботодавців, що зекономить Ваш час для оформлення. 

Після підбору спонсора роботодавця Кандидат узгоджується з ним, проходить співбесіду та відбувається подача спонсорської форми I-134A.

4️⃣ Четвертий етап - отримання дозволу на в'їзд до США (Travel Authorization) та виліт. 

Після отримання документу Travel Authorization наші фахівці допоможуть забронювати найоптимальніші авіа квитки та скласти маршрут з урахуванням Ваших індивідуальних потреб та побажань.

Вимоги до участі у програмі спонсорства U4U:

 • Ви проживали в Україні безпосередньо перед російським вторгненням (до 11 лютого 2022 року) та були переміщені внаслідок вторгнення;

 • Ви громадянин України та маєте дійсний закордонний паспорт України (або є дитиною, включеною до паспорта одного з батьків);

 • В даний час знаходитеся за межами США;

 • Ви пройшли вакцинацію та відповідаєте іншим вимогам щодо охорони здоров'я; 

 • Ви пройшли біометричний та біографічний скринінг та перевірку безпеки;

 • Ви не маєте судимості, не маєте департації з США та відмов у візі США;

 • Рівень володіння анлійською мовою не вимагається, проте в таких містах як Нью-Йорк та Чикаго зі знанням англійської мови буде більший вибір вакансій.

Скільки коштує відкрити візу по U4U в США?

🔥Вартість оформлення спонсорської візи по U4U в США знижена на 50%🔥

Загальна вартість з урахуванням знижки - 1500$.

Оплата поетапна: 

 • 500$ після аналізу візових ризиків та укладання договору;

 • 1000$ після виходу документу Travel Authorization. 

В ціну входить: 

 • Надання спонсора 

 • Оформлення документів спонсора 

 • Подача документів на розгляд 

 • Консультації та супровід в США 

 • Вакансія та допомога з пошуком житла в США.

За роботу та пошук житла не потрібно нічого додатково оплачувати - все це входить у вартість програми!

Найпоширеніші запитання та відповіді: 

 • Як знайти спонсора в США? Вам не потрібно самостійно шукати спонсора в США. Це ми беремо на себе. Наразі у нас є активні спонсори, що дасть змогу зекономити час для оформлення. 

 • Що таке гуманітарний пароль? Гуманітарний пароль це термін, який використовується для процесу отримання дозволу людям, які терміново потребують приїзду в США без візи, але з особливим статусом. Особам, прийнятим до Uniting for Ukraine, надається статус гуманітарного паролю.

 • Що таке форма I-134A? Це форма, яка використовується для подачі заявки до програми «Uniting for Ukraine» через USCIS. Ця форма повинна бути заповнена спонсором. Підготовку всіх документів та подачу ми беремо на себе - вам не потрібно про це хвилюватися.

 • Чи можуть бенефіціари (це Ви) програми "Uniting for Ukraine" офіційно працювати в США? Так, бенефіціари можуть подати заявку на отримання дозволу на роботу в USCIS і можуть працювати одразу після схвалення такого дозволу. 

 • Як довго Ви зможете перебувати в США по програмі "Uniting for Ukraine"? Бенефіціарам, яким надано гуманітарний пароль, як правило, буде дозволено жити і працювати в цьому статусі протягом двох років. 

 • Чи можуть подати заявки люди похилого віку? У США середній вік виходу на пенсію становить 65 років. Люди похилого віку можуть подати заявку та отримати схвалення на в'їзд до США.

 • Скільки часу займає все оформлення по програмі "Uniting for Ukraine"? Завдяки тому, що у нас вже є активні спонсори, ми економимо багато часу, тому вся процедура займає лише 4-6 тижнів. 

 • Після приїзду в США, чи можливо виїхати і повторно в'їхати? Якщо бенефіціарам потрібно покинути США після того, як вони прибудуть, їм потрібно буде подати заявку на отримання спеціального проїзного документа. Вам потрібно буде показати реальну необхідність поїздки, щоб отримати цей дозвіл. Якщо Ви покинете країну без цього дозволу, Вам може бути заборонено повертатися. 

 • Чи потрібно бути вакцинованим, щоб летіти в США? Особам, які звертаються за дозволом на поїздку до США через програму «Uniting for Ukraine», потрібно буде підтвердити попередню вакцинацію від кору, поліомієліту та COVID-19. Якщо Ви не були раніше вакциновані, то потрібно буде отримати першу дозу необхідних вакцин до отримання дозволу на поїздку до США. Досить мати міжнародний сертифікат хоча б на одну отриману дозу. Інколи, якщо сертифікати на поліомієліт або кір були втрачені, то можна отримати дублікати в місцевих клініках України, оскільки майже всі українські діти отримували ці вакцини раніше. Крім того, всім особам віком від двох років потрібно буде пройти медичний скринінг на туберкульоз, включаючи тест на інтерферон-гамма-вивільнення (IGRA), протягом 90 днів після прибуття до США. Громадяни України повинні будуть відповідати іншим вимогам щодо подорожей, як зазначено Центрами з контролю та профілактики захворювань (CDC), включаючи тестування на COVID-19 перед виїздом. Більш детальна інформація по вакцинації на офіційному сайті

 • На якому рівні потрібно володіти англійською мовою, щоб знайти роботу в США? Звичайно ж зі знанням англійської мови кандидат має переваги та може розраховувати на ширший вибір вакансій, особливо в великих містах, таких як Нью-Йорк та Чикаго. Проте ми маємо багато вакансій у різних штатах, де беруть навіть з початковою англійською. Головне - бажання працювати.

 • Як бути із медичним страхуванням? Ви зможете зареєструватися в урядовій програмі медичного страхування та обслуговування США "Medicaid". Програма фінансується спільно штатами та федеральним урядом. Ви отримаєте право на це медичне страхування.

 • Чи можна віддати в США неповнолітніх дітей до садочку та школи? У США державна освіта безкоштовна для дітей від 5  до 18 років. місцеві координатори допоможуть із зарахуванням до школи для дітей 5-18 років. Дитячий садок або няня досить дорого коштують в Сполучених Штатах. Як мінімум 10% свого бюджету потрібно буде витрачати на догляд за дітьми (дитячий садочок або няня). 

 • Як знайти житло в США? Якщо Вам потрібна допомога з пошуком житла, то наші представники в США допоможуть Вам у цьому. Вони. Доречі, є певні вакансії, де роботодавець вже надає житло, такі як роботи в агро-секторі на фермах. Якраз такий варіант може бути цікавий людям без знання англійської мови та без досвіду роботи.

Хочете дізнатися чи відповідаєте Ви вимогам програми U4U?

Наші спеціалісти можуть зробити аналіз Вашої відповідності критеріям програми.

Для цього Вам потрібно заповнити форму Анкета кандидата на участь у програмі «U4U».

Аналіз відповідності критеріям програми проводиться БЕЗКОШТОВНО - жодної оплати та комісії не стягується з кандидата за цей аналіз!

Після аналізу відповідності критеріям програми  «Uniting for Ukraine» з Вами зв'яжеться наш спеціаліст. Зазвичай це займає 1-2 робочих дні.

Робота в США по даній програмі

Прибиральники у зоомагазин
Умови роботи: 

 • графік: 5-6 днів на тиждень, 8-годинний робочий день 

 • зарплата 5000$ (оплата щотижня).

 

Продавці у мегамолл (штат Алабама)
Умови роботи: 

 • графік: 6 днів на тиждень, 8 годинний робочий день 

 • зарплата 1000$ на тиждень

 • безкоштовне проживання.

 

Робочий в ресторан східної кухні
Умови роботи: 

 • графік : 6 днів на тиждень, 8 годинний робочий день 

 • зарплата офіціант 150$ зміна + чайові; бармен 200$ зміна + чайові.

Прибиральники в супермаркет Walmart штат New York
Умови роботи: 

 • графік: 5 днів на тиждень, 8 годинний робочий день з 11.00p.m до 7.00a.m.

 • зарплата 3500$ (оплата щотижня).

 

Будівельники штат Boston
Умови роботи: 

 • графік: 6 днів на тиждень, 8-10 годинний робочий день 

 • зарплата: різноробочий 15$ на годину, фахівець 20$ на годину (оплата щотижня).

 

Робітники на шоколадну фабрику в штат New York
Умови роботи: 

 • графік: 6 днів на тиждень, 8 годинний робочий день 

 • зарплата 16$ на годину (оплата щотижня).

Робітники на ферму в штат New York
Умови роботи: 

 • годування і догляд за тваринами

 • графік: 6 днів на тиждень, 8-годинний робочий день 

 • зарплата 10$-12$ на годину (60-70 годин на тиждень)

 • роботодавець оплачує триразове харчування і надає безкоштовне проживання.

 

Робітники в готелі New York, Las Vegas, Florida, Pennsylvania
Умови роботи: 

 • графік: 5-6 днів на тиждень, 8-годинний робочий день 

 • зарплата 13-15$ на годину (оплата щотижня).

 

Робітники на завод з виробництва пластикових виробів New Jersey
Умови роботи: 

 • графік : 5-6 днів на тиждень, 8-годинний робочий день 

 • зарплата 13-15$ на годину (оплата щотижня).

Няня Brooklyn New York
Умови роботи: 

 • графік: 6 днів на тиждень, 8-годинний робочий день 

 • зарплата 120$ на день (оплата щотижня)

 • безкоштовне проживання.

 

Водій служби доставки медикаментів у New York
Умови роботи: 

 • графік: 6 днів на тиждень, 8 годинний робочий день 

 • зарплата 200$ на день (оплата щотижня)

 • надається авто в оренду для роботи - потрібні права категорії В.

 

Водій служби доставки напівфабрикатів у New York
Умови роботи: 

 • графік: 6 днів на тиждень, 8 годинний робочий день 

 • зарплата 150$ на день (оплата щотижня)

 • потрібні права категорії Е/D.

Зварювальник металоконструкцій у New York
Умови роботи: 

 • графік: 6 днів на тиждень, 8-годинний робочий день 

 • зарплата 150$-200$- на день (оплата щотижня)

 • робота по виготовленню сходів, огорож, навісів.

 

Робітники на склад у New York
Умови роботи: 

 • графік: 6 днів на тиждень, 8 годинний робочий день 

 • зарплата 16$ на годину (оплата щотижня)

 • пакування та стікерування коробок, приймання товару та розміщення по складу.

Також можливий індивідуальний підбір вакансії для спеціалістів більш вузького напрямку за фахом роботи (електрики, сантехники, перукарі, косметологи тощо).

bottom of page