top of page

УВАГА: перш ніж розпочати оформлення візи, ВНЖ або будь-якої іншої робочої програми переконайтесь, що Ви маєте законне право перетинати державний кордон під час правового режиму воєнного стану!

 

Жодна віза, у тому числі робоча, ВНЖ або робочий контракт не є підставою для перетинання державного кордону України!

Детальніше з умовами перетинання державного кордону під час правового режиму воєнного стану можна ознайомитися на офіційному сайті Державної прикордонної служби України за посиланням.

 

Допомагаємо з оформленням наступних типів віз та ВНЖ⬇️

Віза CUAET в Канаду

Наші фахівці допоможуть оформити візу CUAET в Канаду у найкоротший термін. 

Термін дії візи CUAET: віза Канади VISITOR терміном до 10 років, або робоча віза WORKER в Канаду до 3-х років з правом "мультизаїзду" (максимальний термін - до кінця дії закордонного паспорту).

Уряд Канади продовжив дію програми CUAET. Подати заявку на візу Канади тепер можна до 15 липня 2023 року.

Заїхати на територію Канади по вклеєній візі CUAET можна до 31 березня 2024 року.

Оформити візу CUAET можуть навіть кандидати з "тимчасовим прихистком" в країнах Європейського Союзу.

Подача заявки на візу відбувається дистанційно, потім наш візовий спеціаліст записує Вас до візового центру на здачу біометричних даних, в залежності від країни Вашого перебування (країни Європейського Союзу та Україна). 

Термін оформлення: від 3 до 8 тижнів (в залежності від візового центру у якому кандидат здає біометричні дані).

Надаємо 100% гарантію відкриття візи - або повернемо кошти!

Детальніше з умовами відкриття візи CUAET в Канаду можна ознайомитися за посиланням

Спонсорство в США

(Uniting for Ukraine - U4U)

Спонсорство в США  по програмі «U4U» – це програма, яка дозволяє українцям та їхнім родичам жити та працювати в США до 2-х років. 

Що таке "спонсорство" по програмі U4U? 

У межах програми «Об'єднання для України» уряд США дозволяє українцям прибути в Сполучені Штати на тимчасовій основі терміном до двох років, за підтримки спонсора в США. Також можлива подальша легалізація, після двох років перебування на території країни, за умови відсутності порушень законодавства.
Наша компанія домомагає із пошуком індивідуального спонсора у Сполучених Штатах Америки. Спонсор підпише форму під назвою І-134A та підготує усі необхідні документи, що дозволить Вам в'їхати до США.

Якщо вам потрібна робота та допомога із пошуком житла в США, то наші представники в Сполучених Штатах забезпечать вас всім необхідним. 

Таким чином за допомогою нашої компанії ви отримаєте:

✅ Індивідуального спонсора для оформлення візи по програмі U4U

✅ Зустріч в аеропорту та допомога з адаптацією в США

✅ Допомогу з пошуком житла в США

✅ При потребі надаємо роботу, маємо вакансії в різних штатах та сферах роботи.

Ви можете скористатися нашою програмою U4U навіть, якщо вам не потрібна робота та житло!

У Вас не буде ніякої прив'язки до спонсора - можете скористатися програмою для будь-яких власних потреб!

Який термін оформлення візи по U4U? 

Вся процедура займає лише 4-6 тижнів. Такий короткий термін нам вдається зробити завдяки тому, що у нас вже є активні спонсори і ми не витрачаємо дорогоцінний час на їх пошук!

Детальніше з умовами програми спонсорства та працевлаштування в США  по програмі «Uniting for Ukraine» можна ознайомитися за посиланням

 

ВНЖ у Великобританії на 3 роки - BRP (Biometric Residence Permit)

Допомагаємо з пошуком індивідуального спонсора у Великобританії, допомагаємо з оформленням BRP (Biometric Residence Permit).

Серед переваг отримання ВНЖ Великобриатнії є відсутність потреби у відвідуванні візового центру, а відповідно - відсутність оплати за візовий та сервісний збір (ОНЛАЙН оформлення).

Біометричні дані можна, які необхідні для отримання BRP (Biometric Residence Permit), можна здати вже після прибуття в Великобританію.

Акцентуємо увагу: при оформленні ВНЖ Великобританії немає ніяких обмежень в пересуванні і виборі міста для проживання та роботи!
Термін оформлення: від 4 до 8 тижнів.

Необхідною вимогою є те, що Ви можете засвідчити, що мешкали в Україні станом на 1 січня 2022 року або незадовго до цього (підтвердженням може бути банківська виписка за 2021 рік або COVID-сертифікат про вакцинацію).

Детальніше з умовами програми пошуку індивідуального спонсора в Великобританії та отриманням BRP можна ознайомитися за посиланням

ВНЖ у Словаччині через відкриття ІП - Živnosť

Імміграція в Європу через ВНЖ Словаччини для громадян України, Молдови, Грузії.
Законодавство дає змогу отримати ВНЖ у Словаччині по бізнесу при мінімальних фінансових вкладеннях.

Ми надаємо повний пакет послуг з Вашої легалізації: юридичний супровід з відкриття Вашої фірми, подача Ваших документів (за Вашої особистої присутності) в міграційну поліцію, податкову, страхову, банк тощо.

Наші міграційна фахівці на території Словаччини є справжніми професіоналами, які мають величезний практичний досвід вирішення різних юридичних питань, що є 100% гарантією для отримання Вами статусу ВНЖ в Словаччині. 

​​Порядок оформлення:

Пакет послуг охоплює відкриття індивідуального підприємця та оформлення ВНЖ, консультації на всіх етапах оформлення, повний супровід - у банк для відкриття рахунку, у поліцію на подачу документів на ВНЖ, у страхову компанію для оформлення обов'язкового медичного страхування, у клініку для іноземців для проходження обов'язкового медичного обстеження після отримання карти ВНЖ, подача в поліцію результатів медобстеження і страхового полісу після отримання ВНЖ. 

Детальніше з умовами отримання ВНЖ Словаччини через відкриття індивідуального підприємця (Živnosť) можна ознайомитися за посиланням

Більше актуальних вакансій і новин у нашому Telegram-каналі та Viber спільноті "РОБОТА БЕЗ КОРДОНІВ"

Для отримання додаткової інформації дзвоніть!

bottom of page