top of page

УВАГА: перш ніж розпочати оформлення візи, ВНЖ або будь-якої іншої робочої програми переконайтесь, що Ви маєте законне право перетинати державний кордон під час правового режиму воєнного стану!

 

Жодна віза, у тому числі робоча, ВНЖ або робочий контракт не є підставою для перетинання державного кордону України!

Детальніше з умовами перетинання державного кордону під час правового режиму воєнного стану можна ознайомитися на офіційному сайті Державної прикордонної служби України за посиланням.

 

Допомагаємо з оформленням наступних типів віз та ВНЖ⬇️

Віза CUAET в Канаду

Наші фахівці допоможуть оформити візу CUAET в Канаду у найкоротший термін. 

Термін дії візи CUAET: віза Канади VISITOR терміном до 10 років, або робоча віза WORKER в Канаду до 3-х років з правом "мультизаїзду" (максимальний термін - до кінця дії закордонного паспорту).

Уряд Канади продовжив дію програми CUAET. Подати заявку на візу Канади тепер можна до 15 липня 2023 року.

Заїхати на територію Канади по вклеєній візі CUAET можна до 31 березня 2024 року.

Оформити візу CUAET можуть навіть кандидати з "тимчасовим прихистком" в країнах Європейського Союзу.

Подача заявки на візу відбувається дистанційно, потім наш візовий спеціаліст записує Вас до візового центру на здачу біометричних даних, в залежності від країни Вашого перебування (країни Європейського Союзу та Україна). 

Термін оформлення: від 3 до 8 тижнів (в залежності від візового центру у якому кандидат здає біометричні дані).

Надаємо 100% гарантію відкриття візи - або повернемо кошти!

Детальніше з умовами відкриття візи CUAET в Канаду можна ознайомитися за посиланням

Спонсорство в США

(Uniting for Ukraine - U4U)

Спонсорство та працевлаштування в США  по програмі «Uniting for Ukraine» – це програма, яка дозволяє українцям та їхнім родичам жити та працювати в США до 2-х років.

Пропонуємо Вам унікальну програму, у якій спонсором виступатиме наша партнерська організація (роботодавець) у Сполучених Штатах. 

Спонсор підпише форму під назвою І-134 та підготує усі необхідні документи (Travel Authorization), що дозволить Вам в'їхати до США, а також забезпечить Вас БЕЗКОШТОВНИМИ авіа квитками для перельоту з Європи до США.

Термін оформлення: від 4 до 8 тижнів (в залежності від обраної вакансії та часу погодження з роботодавцем).

Необхідною вимогою є те, що Ви проживали в Україні безпосередньо перед російським вторгненням (до 11 лютого 2022 року) та володієте англійською мовою не нижче рівня B2.

Детальніше з умовами програми спонсорства та працевлаштування в США  по програмі «Uniting for Ukraine» можна ознайомитися за посиланням

 

ВНЖ у Великобританії на 3 роки - BRP (Biometric Residence Permit)

Допомагаємо з пошуком індивідуального спонсора у Великобританії, допомагаємо з оформленням BRP (Biometric Residence Permit).

Серед переваг отримання ВНЖ Великобриатнії є відсутність потреби у відвідуванні візового центру, а відповідно - відсутність оплати за візовий та сервісний збір (ОНЛАЙН оформлення).

Біометричні дані можна, які необхідні для отримання BRP (Biometric Residence Permit), можна здати вже після прибуття в Великобританію.

Акцентуємо увагу: при оформленні ВНЖ Великобританії немає ніяких обмежень в пересуванні і виборі міста для проживання та роботи!
Термін оформлення: від 4 до 8 тижнів.

Необхідною вимогою є те, що Ви можете засвідчити, що мешкали в Україні станом на 1 січня 2022 року або незадовго до цього (підтвердженням може бути банківська виписка за 2021 рік або COVID-сертифікат про вакцинацію).

Детальніше з умовами програми пошуку індивідуального спонсора в Великобританії та отриманням BRP можна ознайомитися за посиланням

Більше актуальних вакансій і новин у нашому Telegram-каналі та Viber спільноті "РОБОТА БЕЗ КОРДОНІВ"

Для отримання додаткової інформації дзвоніть!

bottom of page