"Зa Kordon легко" - ліцензована мережа агенцій з працевлаштування за кордоном

Ми спеціалізуємося на питаннях імміграції, візової підтримки, допомоги в оформленні туристичних та робочих віз. Основним напрямком нашої роботи є працевлаштування за кордоном у країни Європейського Союзу, а також рекрутинг робітників та фахівців до Англії (Великобританії), США з офіційним працевлаштуванням та легальним оформленням.

 

Наша компанія ТОВ "ЗА КОРДОН ЛЕГКО" працює з 2016 року на підставі Ліцензії Міністерства соціальної політики України, виданого нашому дочірньому агентству ТОВ "ВАКАНТЕ". 

 

П'ять років ми працювали з одним офісом у Києві і на шостому році роботи ми прийняли рішення відкривати філії по Україні, щоб Вам, нашим клієнтам, було зручніше і Ви витрачали менше часу на дорогу.

 

Вже зараз Ви можете звернутися до наших офісів у Києві, Кропивницькому та Черкасах.

На даний момент ми ведемо роботу над відкриттям офісів по Україні у наступних містах:

  • Дніпро

  • Запоріжжя

  • Одеса

Ліцензія ТОВ ВАКАНТЕ зразок.jpg

Основні принципи нашої роботи:

  • Максимальна прозорість та легальність – ми працюємо виключно на підставі Ліцензії, дотримуючись норм та вимог законодавства України, а також країни працевлаштування, з оформленням усіх необхідних для працевлаштування дозвільних документів та робочих віз, з подальшим підписанням відповідного договору з роботодавцем та нашою компанією. 

  • Ми не працевлаштовуємо до неперевірених партнерів та на неперевірені вакансії – наші партнери за кордоном це перевірені часом компанії з відгуками та авторитетом у своїй країні. 

  • Ми контролюємо кожен етап Вашого працевлаштування, надаємо повний супровід та підтримку  - від першого дзвінка, погодження з роботодавцем, оформлення документів нашим закордонним партнером, подання документів для отримання візи, виїзду на роботу, умов проживання та працевлаштування, а за необхідності та зміни місця роботи вже на місці без виїзду із країни перебування. 

  • Ми гарантуємо отримання візи та працевлаштування – укладаємо Договір та приступаємо до оформлення документів лише після індивідуального погодження з нашими закордонними партнерами (якщо роботодавець не погодив Вас – ми не приступаємо до початку оформлення та жодних авансових платежів Ви не вносите).

  • Ми соціально відповідальна компанія - ми любимо свою країну Україну, ми хочемо, щоб наша країна розвивалася, а рівень життя в ній зростав і для цього ми сплачуємо податки, тому ми не приймаємо оплату за свої послуги "готівкою" та на "приватівські/монобанківські" картки - всі платежі Ви вносите виключно на банківський рахунок нашої компанії ліцензіата вже після погодження з роботодавцем та підписання Договору, що, у свою чергу, гарантує Вам отримання візи та працевлаштування .