top of page

Спонсор та робота в США
Uniting for Ukraine (U4U) + працевлаштування в США + авіа квитки

УВАГА: Програма включає в себе авіа квитки з Європи до США за рахунок роботодавця!!!

 

Спонсорство та працевлаштування в США  по програмі «Uniting for Ukraine» – це програма, яка дозволяє українцям та їхнім родичам жити та працювати в США до 2-х років. 

Що таке "спонсорство" по програмі U4U? 

У межах програми «Об'єднання для України» уряд США дозволяє українцям прибути в Сполучені Штати на тимчасовій основі терміном до двох років, за підтримки спонсора в США. Спонсор надасть фінансову підтримку для задоволення базових потреб людини, яка прямує з України в США, і подасть форму І-134. Також можлива подальша легалізація, після двох років перебування на території країни, за умови відсутності порушень законодавства.
 

Пропонуємо Вам унікальну програму, у якій спонсором виступатиме наша партнерська організація у Сполучених Штатах. Спонсор підпише форму під назвою І-134 та підготує усі необхідні документи, що дозволить Вам в'їхати до США, а також забезпечить Вас авіа квитками для перельоту з Європи до США.

Як відбувається процедура ⬇️

1️⃣ Перший етап – оцінка Вашої відповідності до вимог програми "Uniting for Ukraine" та вимог спонсорської організації.

На даному етапі ми оцінюємо ваше право на участь в програмі. Для цього Ви заповнюєте анкету з інформацією про свою кваліфікацію та навички, досвід роботи, рівень володіння англійською мовою. Якщо відповідність вимогам буде підтверджена, то ми укладаємо договір та починаємо.

 

2️⃣ Другий етап - реєстрація Вас у програмі.

Після оцінки відповідності ми реєструємо Вас у програмі, з Вами з'язується координатор для узгодження основних нюансів, таких як: побажання відносно місця роботи в США та узгодження Вашої кандтидатури із роботодавцем; надає інформацію по варінтам житла в США відповідно до штату та місцярозташування роботодавця. 

3️⃣ Третій етап - співбесіда з роботодавцем та оформлення документів.

Після узгодження основних умов роботи та проживання з координатором у вас буде співбесіда, на якій Ви зможете дізнатися про конкретну посаду та роботу, місцерозташування житла та інші тонкощі. 

Після цього роботодавець заповнить форму I-134 для отримання дозволу на в'їзд до США (Travel Authorization).

4️⃣ Четвертий етап - виліт до США (авіа переліт за рахунок роботодавця). 

Після отримання документу Travel Authorization під супроводом координатора Вам буде придбано авіа квиток за рахунок роботодавця (Ви не оплачуєте додатково кошти за авіа квитки). В аеропорту США Вас зустріне спонсор, а потім доставлять до Вашого будинку, у якому Ви будете проживати.

5️⃣ П'ятий етап - адаптація до життя у США, оформлення додаткових документів та вихід на роботу. 

Після прильоту до США Вам нададуть житло, яке Ви почнете оплачувати вже із першої заробітної плати. 

УВАГА: Витрати на житло покриваються спонсорською організацією до тих пір, поки Ви не почнете працювати, а додаткова фінансова допомога буде доступною на термін до року.

Разом із вами на зв'язку постійно будуть координатори програми, які допоможуть адаптуватися (в деяких містах є представники партнерської організації, а там де немає буде дистанційна підтримка).

Місцеві координатори надаватимуть підтримку наступним чином:

 • Планування перед прибуттям, включаючи пошук житла, зустріч в аеропорту та інші потреби.

 • Зустріч в аеропорту та переїзд до тимчасового або постійного житла.

 • Допомога сім'ї з будь-якими необхідними щепленнями та медичними оглядами.

 • Допомога сім'ї подати заявку на SSN протягом п'яти днів, якщо це необхідно.

 • Допомога сім'ї подати заявку на отримання будь-якої державної допомоги на основі права на отримання (грошова допомога, MGP тощо) протягом 10 днів після прибуття.

 • Визначення і забезпечення житлом з кухнею та доступними умовами для кожного на термін до дванадцяти місяців.

 • Запис дітей і дорослих в школу і класи ELL.

 • Допомога з заявками на медичне страхування та доступом до медичної допомоги. 

 • Відкриття банківських рахунків.

 • Надання підтримки в користуванні громадським транспортом.

 • Надавання харчової підтримки.

 • Забезпечення адаптації та інтеграції у місцеве середовище.

 • За потреби надання рекомендацій.

 • Допомога у комунікації з роботодавцем.

Далі Ви почнете працювати та заробляти!

Вимоги до участі у програмі спонсорства та працевлаштування:

 • Ви проживали в Україні безпосередньо перед російським вторгненням (до 11 лютого 2022 року) та були переміщені внаслідок вторгнення;

 • Ви громадянин України та маєте дійсний закордонний паспорт України (або є дитиною, включеною до паспорта одного з батьків);

 • В даний час знаходитеся за межами США;

 • Зможете подорожувати самостійно або лише з найближчими членами сім'ї (чоловік\дружина або законний цивільний партнер громадянина України; їхні неодружені діти віком до 21 року. Якщо дитині не виповнилося 18 років, вона повинна подорожувати з батьками або законним опікуном, щоб скористатися цією програмою);

 • Ви здатні працювати повний робочий день;

 • Ви готові жити там, де знаходиться робота;

 • Ви не будете брати домашніх тварин (власники житла не дозволяють проживання з тваринами);

 • Кандидати, які володіють англійською мовою на середньому рівні та вище матимуть перевагу;

 • Ви пройшли вакцинацію та відповідаєте іншим вимогам щодо охорони здоров'я; 

 • Ви пройшли біометричний та біографічний скринінг та перевірку безпеки;

 • Ви не маєте судимості, не маєте департації з США та відмов у візі США;

 • Рівень володіння анлійською мовою вище середнього (B2: Upper-Intermediate).

Найпоширеніші запитання та відповіді: 

 • Як знайти спонсора в США? Вас не потрібно самостійно шукати спонсора в США. Спонсором виступатиме роботодавець, якого ми підберемо для Вас. 

 • Що таке гуманітарний пароль? Гуманітарний пароль це термін, який використовується для процесу отримання дозволу людям, які терміново потребують приїзду в США без візи, але з особливим статусом. Особам, прийнятим до Uniting for Ukraine, надається статус гуманітарного паролю.

 • Що таке форма I-134? Це форма, яка використовується для подачі заявки до програми «Uniting for Ukraine» через USCIS. Ця форма повинна бути заповнена спонсором.

 • Чи можуть бенефіціари (це Ви) програми "Uniting for Ukraine" офіційно працювати в США? Так, бенефіціари можуть подати заявку на отримання дозволу на роботу в USCIS і можуть працювати одразу після схвалення такого дозволу. 

 • Як довго Ви зможете перебувати в США по програмі "Uniting for Ukraine"? Бенефіціарам, яким надано гуманітарний пароль, як правило, буде дозволено жити і працювати в цьому статусі протягом двох років. 

 • Чи можуть подати заявки люди похилого віку? У США середній вік виходу на пенсію становить 65 років. Люди похилого віку можуть подати заявку, але їх прийняття буде залежати від навичок та знання англійської мови.

 • Скільки часу займає все оформлення по програмі "Uniting for Ukraine"? Неможливо конкретно озвучити терміни, проте із досвіду оформлення можна стверджувати про термін від 4 до 12 тижнів. 

 • Після приїзду в США, чи можливо виїхати і повторно в'їхати? Якщо бенефіціарам потрібно покинути США після того, як вони прибудуть, їм потрібно буде подати заявку на отримання спеціального проїзного документа. Вам потрібно буде показати реальну необхідність поїздки, щоб отримати цей дозвіл. Якщо Ви покинете країну без цього дозволу, Вам може бути заборонено повертатися. 

 • Чи потрібно бути вакцинованим, щоб летіти в США? Особам, які звертаються за дозволом на поїздку до США через програму «Uniting for Ukraine», потрібно буде підтвердити попередню вакцинацію від кору, поліомієліту та COVID-19. Якщо Ви не були раніше вакциновані, то потрібно буде отримати першу дозу необхідних вакцин до отримання дозволу на поїздку до США. Досить мати міжнародний сертифікат хоча б на одну отриману дозу. Інколи, якщо сертифікати на поліомієліт або кір були втрачені, то можна отримати дублікати в місцевих клініках України, оскільки майже всі українські діти отримували ці вакцини раніше. Крім того, всім особам віком від двох років потрібно буде пройти медичний скринінг на туберкульоз, включаючи тест на інтерферон-гамма-вивільнення (IGRA), протягом 90 днів після прибуття до США. Громадяни України повинні будуть відповідати іншим вимогам щодо подорожей, як зазначено Центрами з контролю та профілактики захворювань (CDC), включаючи тестування на COVID-19 перед виїздом. Більш детальна інформація по вакцинації на офіційному сайті

 • На якому рівні потрібно володіти англійською мовою, щоб знайти роботу в США? Звичайно ж не всі вакансії вимагають досконалого володіння англійською мовою, але більшість з них вимагатиме хоча б базового, а краще середнього рівня англійської мови. До того ж місцеві координатори в США допоможуть Вам записатися на заняття ELL.

 • Як бути із медичним страхуванням? Ви зможете зареєструватися в урядовій програмі медичного страхування та обслуговування США "Medicaid". У цьому Вам допоможуть місцеві координатори. Програма фінансується спільно штатами та федеральним урядом. Ви отримаєте право на це медичне страхування.

 • Чи можна віддати в США неповнолітніх дітей до садочку та школи? У США державна освіта безкоштовна для дітей від 5  до 18 років. місцеві координатори допоможуть із зарахуванням до школи для дітей 5-18 років. Дитячий садок або няня досить дорого коштують в Сполучених Штатах. Як мінімум 10% свого бюджету потрібно буде витрачати на догляд за дітьми (дитячий садочок або няня). 

 • Як знайти житло в США? Місцеві координатори підберуть відповідне житло ще до вашого прибуття в країну. Ви почнете платити за житло вже із першої зарплати.

 • Чи можна звільнитися з роботи та що робити, якщо Вас звільнять? Звичайно ж Ви можете звільнитися з роботи в будь-який час. Однак це вплине на підтримку, яку надає спонсорська організація й Вам потрібно буде шукати нову роботу. До того ж, якщо Ви звільнитесь з роботи раніше 6 місяців, Ви маєте повернути спонсорській організації вартість авіа квитків та будь-якої іншої додаткової фінансової підтримки, яку Ви отримаєте. Те саме буде, якщо Вас звільнять із роботи.

 • Чому важливо відпрацювати на роботі саме 6 місяців? Якщо Ви залишитеся на роботі, яку Ви отримали протягом 6 місяців, то Ваш роботодавець компенсує спонсорській організації витрати пов'язані з перельотом та додатковою підтримкою.

Робота в США по даній програмі

Перелік вакансій дуже великий, можливі наступні варіанти роботи:

 • робота нянею;

 • догляд за літніми людьми;

 • готелі та ресторани;

 • склади та фабрики;

 • мережі супермаркетів;

 • будівництво та інші кваліфіковані вакансії;

 • інші різноробочі вакансії.

Заробітна плата - від 20 доларів США за годину (чистими).

Міста роботи: Нью-Йорк, Вашингтон, Балтімор  (Меріленд)Бостон (Массачусетс), Нешвілл (Теннесі), Клірвотер, Сент-Пітерсберг (Флорида), Омаха, Небраска/Рада Блефс (Айова), Гартфорд і Міддлтон (Коннектикут)

Наші спеціалісти можуть зробити аналіз Вашої відповідності критеріям програми.

 

Для цього Вам потрібно заповнити форму Анкета кандидата на участь у програмі «Uniting for Ukraine».

Аналіз відповідності критеріям програми проводиться БЕЗКОШТОВНО - жодної оплати та комісії не стягується з кандидата за цей аналіз!

Після аналізу відповідності критеріям програми  «Uniting for Ukraine» з Вами зв'яжеться наш спеціаліст. Зазвичай це займає 1-2 робочих дні. 

Більше актуальних вакансій і новин у нашому Telegram-каналі та Viber спільноті "РОБОТА БЕЗ КОРДОНІВ"

Для отримання додаткової інформації дзвоніть!

bottom of page